KUPSIK Sp. z o. o.

Firma Kupsik działa w branży metalowej nieprzerwanie od 1982 roku. W pierwszym roku istnienia firma zatrudniała 2 pracowników, obecnie załoga nasza liczy 150 osób. W roku 2007 siedziba firmy została przeniesiona do nowego kompleksu produkcyjnego o łącznej powierzchni 2,6 ha, gdzie znajdują się hala produkcyjna, linia do rozcinania wzdłużnego, magazyny oraz budynek administracyjny. W roku 2008 oddaliśmy do użytku własną galwanizernię.

Nasz główny produkt stanowią profile, narożniki, zawieszki oraz inne akcesoria metalowe ze stali ocynkowanej, aluminiowe i nierdzewne służące do montażu kanałów wentylacyjnych . System nasz opiera się na opatentowanych profilach MK20 i MK30 oraz na systemie "K", który zapewnia nowoczesny montaż wentylacji i klimatyzacji w obiektach użyteczności publicznej.

Jesteśmy też producentem okuć metalowych do produkcji plandek samochodowych, namiotów i banerów reklamowych. Świadczymy również usługi profilowania na życzenie klienta (profile okienne, podłogowe i inne). Odbiorcami naszych wyrobów są liczni kontrahenci z Polski oraz wielu krajów europejskich. Dokładamy wielu starań, aby nazwa Kupsik kojarzyła się naszym klientom z wysoką jakością, korzystną ceną i kompetentną obsługą.