SIEDZIBA GŁÓWNA

Grupa Kupsik sp. z o.o. sp.k.
Ul. Zakładowa 17
62-510 Konin
tel. (63) 21 77 190
fax +48 (63) 217 71 89
e-mail: kupsik@kupsik.com.pl

ZAKŁAD PRODUKCYJNY BRZEŹNO

Grupa Kupsik sp. z o.o. sp.k.
Ul. Krzymowska 8a, Brzeźno
62-513 Krzymów
tel. (63) 241 47 00
fax: +48 (63) 241 46 99
e-mail: kupsik@kupsik.com.pl

 

Marcin Kowalkowski
Kierownik ds. Marketingu i Sprzedaży
tel. (63) 21 77 190 wew 101
tel kom. 603 066 599
skype: kowalkowski.marcin
e-mail: m.kowalkowski@kupsik.com.pl

 

Wentylacja

Monika Antas
Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży
tel. (63) 21 77 190 wew 107
tel kom. 661 613 154
skype: monika.antas.kupsik
e-mail: m.antas@kupsik.com.pl

Marta Wojnarowska
Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży
tel. (63) 21 77 190 wew 102
tel kom. 663 704 764
skype: m.wojnarowska
e-mail: m.wojnarowska@kupsik.com.pl

Albert Kwieciński
Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży
tel. (63) 21 77 190 wew. 215
tel kom. 603 549 842
skype: kwiecinski_2
e-mail: a.kwiecinski@kupsik.com.pl

Rury

Dawid Kozłowski
Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży
tel. (63) 21 77 190 wew 103
tel kom: 661 176 777
skype: dkozlowski.kupsik
e-mail: d.kozlowski@kupsik.com.pl

Akcesoria plandekowe

Tomasz Wodecki
Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży
tel. (63) 241 47 00
tel kom: 607 610 057
skype: twodecki
e-mail: t.wodecki@kupsik.com.pl

Bogumiła Kubiak
Zastępca Kierownika Wydziału 2
tel. (63) 241 47 00
tel kom: 603 520 219
e-mail: b.kubiak@kupsik.com.pl

Galwanizernia

Jacek Urbaniak
Kierownik wydziału galwanizerii
tel. (63) 241 46 99
tel kom: 609 118 069
e-mail: j.urbaniak@kupsik.com.pl